Pokazy slajdów w Jaremie

Pierwszy pokaz slajdów podróżniczych w Klubie odbył się w 1991 roku - była to relacja z wyprawy na Kamczatkę. Nasze pokazy są spotkaniami otwartymi i nieprzerwanie zapraszamy do uczestnictwa w nich wszystkich chętnych. Pokazy podróżników Jaremy przyciągają liczne grono osób zainteresowanych podróżami, poznawaniem świata na własną rękę. Na spotkaniach podróżnicy dzielą się swoimi wrażeniami, praktycznymi informacjami o odwiedzanych miejscach, wieloletnimi doświadczeniami z podróży po całym świecie. Ciekawie przygotowane prezentacje slajdowe, bogato ubarwione muzyką świata (nierzadko przywiezioną ze sobą z podróży), stanowią atrakcyjną formę spotkań osób ciekawych przygód i odkrywania świata, pragnących w ten sposób zdobyć niezbędną wiedzę do zaplanowania i zrealizowania własnych, wymarzonych podróży.

Zawsze w soboty o godz.18.00 w kameralnej siedzibie Jaremy, na 3 piętrze wieży przy kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu 68, (nad trasą W-Z, przy Placu Zamkowym) w Warszawie, zapraszamy do oglądania pokazów slajdów podróżniczych; miniatur slajdowych, wystaw fotografii podróżniczej. W trakcie klubowych spotkań posłuchać można fascynujących relacji i ciekawostek z najbardziej egzotycznych miejsc na świecie; etnicznych dźwięków muzyki z całego świata; obejrzeć zdjęcia i pamiątki z podróży; wspólnie zaśpiewać przy gitarze piosenki turystyczne i folkowe.

Od 2001 Klub Podróży Jarema, w ramach cyklu zatytułowanego Slajdy Podróżnicze Na Wielkim Ekranie Kinowym, prezentuje najciekawsze pokazy slajdów na nowoczesnym ekranie kinowym kina Wisła (Pl. Wilsona 2, wcześniej w kinie Cinema1 przy Rynku Starego Miasta). Wielki obraz i profesjonalne nagłośnienie kinowe, pomagają nam zabrać widzów w świat ich podróżniczych marzeń.

Z podróżnikami z Jaremy spotkać się można nie tylko w trakcie pokazów slajdowych, czy za pośrednictwem naszych stron internetowych. Opowieści i relacji z naszych podróży można także posłuchać w audycjach popularnych stacji radiowych.